feria Adwentu [3 kl.]

Inne serwisy:

Krucjata eucharystyczna
KOMUNIKATY
Św. Pius X Rekolekcje ignacjańskie Mały modlitewnik łaciński Krucjata różańcowa Filozofia św. Tomasza z Akwinu Katecheza DVD dla kapłanów Mszalik codzienny
Komunikaty duszpasterskie
To ogłoszenie jest już nieaktualne (zobacz listę komunikatów z bieżącego roku)

rekolekcje montfortańskie dla mężczyzn

początek 26.06.2017 r. (poniedziałek), godz. 16.00

koniec 30.06.2017 r. (piątek)

miejsce kościół pw. Niepokalanego Poczęcia N.M.Panny, Warszawa

Rekolekcje maryjne dla mężczyzn wg Traktatu o doskonałym nabożeństwie do N.M.Panny św. Ludwika Marii Grigniona de Montfort

Ważne uwagi:

  • Rekolekcje rozpoczynają się w poniedziałek 26 czerwca o godzinie 16.00. Przyjazd i zakwaterowanie od godziny 15.00. Dostępnych jest tylko 10 miejsc.
  • Zakończenie rekolekcji w sobotę 1 lipca piątek 30 czerwca o godz. 12.00.
  • Uczestnicy zobowiązują się do udziału w całych rekolekcjach, tj. od samego początku do końca. Rekolekcje odbywają się w całkowitym milczeniu. Celem rekolekcji jest przygotowanie się (lub odnowienie) do aktu całkowitego ofiarowania się Jezusowi Chrystusowi przez ręce N.M.Panny wg św. Ludwika Marii Grigniona de Montfort (zob. modlitewnik Te Deum laudamus, s. 178–180).
  • Należy zgłosić się przynajmniej 7 dni przed rozpoczęciem rekolekcji. Zgłoszenia przyjmujemy w przeoracie w Warszawie telefonicznie lub e-mailem: info@piusx.org.pl.
  • Należy przywieźć ze sobą śpiwór lub pościel.
  • Należy zabrać ze sobą w miarę możliwości Traktat o doskonałym nabożeństwie do N.M.Panny, modlitewnik, zeszyt i długopis. Brakujące pozycje można nabyć na miejscu przed rozpoczęciem rekolekcji.
  • Koszt rekolekcji: co łaska (dla informacji: utrzymanie jednej osoby — wyżywienie, koszty eksploatacyjne etc. — wynosi min. 50 zł dziennie).

komunikat dodany: 28.04.2017
ostatnia aktualizacja: 25.05.2017

Aktualne ogłoszenia dla tej kaplicy:

15.12—17.12: rekolekcje adwentowe

Strona głównaKapliceKomunikaty duszpasterskieMultimedia„Zawsze Wierni”KontaktKsięgarnia wysyłkowa

Bractwo Kapłańskie Świętego Piusa X

© 1997—2017 Wydawnictwo Te Deum sp. z o.o.