„Na świecie ucisk mieć będziecie; ale ufajcie, jam zwyciężył świat” Jan 16,33
3. Niedziela po Zesłaniu Ducha Świętego [2 kl.]

Kraków

przeorat św. Stanisława biskupa

kaplica pw. Matki Bożej Pośredniczki Wszystkich Łask

ul. Zdunów 24

12 266 71 65

Msze św.

Komunikaty duszpasterskie

zobacz komunikaty z całego roku dla tego miejsca

Porządek nabożeństw

W każdą niedzielę na pół godziny przed Mszą św. jest odmawiany różaniec lub są śpiewane Godzinki; w tym czasie można przystąpić do spowiedzi.

Pół godziny przed wieczorną Mszą św. w tygodniu jest odmawiany różaniec; w tym czasie można przystąpić do spowiedzi. W czwartki o godz. 17.20 jest adoracja Najświętszego Sakramentu.

W pierwsze piątki i pierwsze soboty miesiąca przed wieczorną Mszą św. (o godz. 18) jest odprawiana Godzina święta (adoracja Najświętszego Sakramentu; początek o godz. 17.00 – można wtedy przystąpić do spowiedzi).

W maju o godz. 17.30 są odprawiane nabożeństwa majowe, a w czerwcu – czerwcowe. Prze cały październik codziennie są odprawiane nabożeństwa październikowe przed wystawionym Najświętszym Sakramentem (od godz. 17.20).

Dyżury spowiedników

W tygodniu do spowiedzi można przystąpić na pół godziny przed wieczorną Mszą św. Spowiednicy dyżurują:

  • poniedziałek: x. Hubert Kuszpa FSSPX
  • wtorek: x. Anzelm Ettelt FSSPX
  • środa: o. Piotr
  • czwartek: x. Cezary Winiarek
  • piątek: x. Piotr Winiarek

W przypadku nieobecności wskazanego wyżej kapłana zastępuje go inny.

Dojazd

Dojazd z centrum np. tramwajami linii: 8 (z Bronowic), 19 (z Dworca Towarowego; przystanek m.in. Dworzec Główny PKP Tunel) lub 22 (z Nowej Huty) w kierunku Borka Fałęckiego; należy wysiąść na przystanku „Solvay” (następny po „ZUS Łagiewniki”), stamtąd trzeba jeszcze dojść ok. 15 minut.

Parking

Prosimy nie parkować samochodów na dziedzińcu pod przeoratem! Z kolei zostawienie samochodu na ulicy bezpośrednio przy przeoracie może się skończyć wypisaniem mandatu przez Straż Miejską. Prosimy zostawiać samochody w bocznych uliczkach, ew. na parkingu przed marketem.

Zobacz mapkę dojazdu do przeoratu (tramwaj, autobus).

Galeria zdjęć