Bractwo Kapłańskie Świętego Piusa X
9. Niedziela po Zesłaniu Ducha Świętego [2 kl.]

Wesprzyj dzieła apostolskie Bractwa Kapłańskiego św. Piusa X darowizną!

Bractwo Kapłańskie św. Piusa X umożliwia katolikom korzystanie z ważnych i godnie sprawowanych sakramentów oraz przekazuje nieskażony skarb katolickiej wiary.

Mogą Państwo wspomóc działalność Bractwa, dokonując wpłat na nasze konto. Prosimy adresować je na Fundację im. o. Damiana de Veuster, ul. Garncarska 32, 04-886 Warszawa.

Możliwość odpisania darowizn od podatku dochodowego

Osoby i firmy przekazujące darowizny na rzecz Bractwa Kapłańskiego św. Piusa X w formie przelewów na rzecz Fundacji im. o. Damiana de Veuster mogą zapłacić mniejszy podatek dochodowy, jeśli w tytule przelewu wpiszą jeden z poniżej opisanych celów (oczywiście można też dopisać cel szczegółowy):

Dodatkowe informacje

Darowizny podlegają odliczeniu limitowanemu, tzn. darowizny na cele kultu religijnego, pożytku publicznego i krwiodawstwa nie mogą łącznie stanowić więcej niż 6 procent dochodu (osoby) i 10 procent dochodu (firmy). Jest bardzo istotne, aby darowizny były odpowiednio udokumentowane. Oznacza to, że powinny one zostać wpłacone na konto bankowe, gdyż to właśnie dowód wpłaty stanowi podstawę odliczenia. Podatnik dokonujący darowizny ma obowiązek wykazać darowiznę w deklaracji podatkowej, wskazując wartość darowizny, wartość odliczenia oraz dane identyfikujące obdarowanego, w szczególności jego nazwę i adres. Powyższe dane wpisuje się do załącznika do deklaracji podatkowej: PIT-O w części D (osoby) lub CIT-8/O (firmy). Do deklaracji nie trzeba załączać dowodu wpłaty, należy go udostępnić w przypadku wezwania ze strony Urzędu Skarbowego.

Przelewy złotówkowe

Paribas: 26 1600 1462 1880 2446 6000 0001

Przelewy walutowe

Paribas (BIC: PPAB PLPK • Swift: PPABPLPKXXX)

(Kod IBAN to PL + numer rachunku.)

Przelewy przez FaniPay

Gdyby chcieli Państwo dokonać szybkiej wpłaty w złotówkach, polecamy usługę FaniPay:

Regulamin FaniPay

Dostępne formy płatności to:

  1. Karty płatnicze: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro
  2. Płatności online
  3. Płatności mobilne BLIK

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online drogą elektroniczną jest Blue Media S.A.

W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez wpłacającego kartą płatniczą, przyjmujący wpłatę dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Wpłacającego.

Przelewy przez PayPal

Jeśli chcą Państwo dokonać wpłaty w obcej walucie, można to zrobić poprzez usługę PayPal. Można również wpłacać złotówki, ale tu prowizja jest wyższa niż w FaniPay.

PLN
EUR
CHF
USD
Numer konta wydawnictwa Te Deum jest podany na stronie księgarni internetowej.