Św. Jadwigi, Wdowy [3 kl.]

Inne serwisy:

Krucjata eucharystyczna
KOMUNIKATY
Św. Pius X Rekolekcje ignacjańskie Mały modlitewnik łaciński Krucjata różańcowa Filozofia św. Tomasza z Akwinu Katecheza DVD dla kapłanów Mszalik codzienny
To ogłoszenie jest już nieaktualne (zobacz listę komunikatów z bieżącego roku)

rekolekcje montfortiańskie dla kobiet

początek 02.07.2018 r. (poniedziałek), godz. 16.00

koniec 06.07.2018 r. (piątek)

Rekolekcje rozpoczynają się w poniedziałek 2 lipca o godzinie 16.00. Przyjazd i zakwaterowanie od godziny 15.00. Zakończenie rekolekcji w sobotę 6 lipca o godz. 12.00.

Dostępnych jest tylko 10 miejsc.

Uczestnicy zobowiązują się do udziału w całych rekolekcjach, tj. od samego początku do końca. Rekolekcje odbywają się w całkowitym milczeniu. Celem rekolekcji jest przygotowanie się (lub odnowienie) do aktu całkowitego ofiarowania się Jezusowi Chrystusowi przez ręce N.M.Panny wg św. Ludwika Marii Grigniona de Montfort (zob. modlitewnik Te Deum, ss. 178–180).

Należy zgłosić się przynajmniej 7 dni przed rozpoczęciem rekolekcji. Zgłoszenia przyjmujemy mailowo: poznan.pl@fsspx.email lub telefonicznie od piątku do poniedziałku pod numerem 514 818 328.

Należy przywieźć ze sobą śpiwór lub pościel, a także zabrać – w miarę możliwości – Traktat o doskonałym nabożeństwie do N.M.Panny, modlitewnik, zeszyt i długopis. Brakujące pozycje można nabyć na miejscu przed rozpoczęciem rekolekcji.

Koszt rekolekcji: co łaska (dla informacji: utrzymanie jednej osoby — wyżywienie, koszty eksploatacyjne etc. — wynosi min. 50 zł dziennie).

komunikat dodany: 20.04.2018

Strona głównaKapliceKomunikaty duszpasterskieMultimedia„Zawsze Wierni”KontaktKsięgarnia wysyłkowa

Najnowszy numer „Zawsze Wierni”

Najnowszy materiał do pobrania

Pokuta w duchu Fatimy

rekolekcje wielkopostne wygłoszone przez o. Tomasza OP

Bractwo Kapłańskie Świętego Piusa X

© 1997—2018 Wydawnictwo Te Deum sp. z o.o.