Św. Jozafata, Biskupa i Męczennika [3 kl.]

Inne serwisy:

Krucjata eucharystyczna
KOMUNIKATY
Św. Pius X Rekolekcje ignacjańskie Mały modlitewnik łaciński Krucjata różańcowa Filozofia św. Tomasza z Akwinu Katecheza DVD dla kapłanów Mszalik codzienny

Kurs katechetyczny dla dzieci i młodzieży

Bractwo Kapłańskie Św. Piusa X prowadzi od września do czerwca każdego roku korespondencyjny kurs katechizmu dla dzieci i młodzieży na czterech poziomach nauczania:

  1. przed I Komunią świętą (5—7 lat): podstawowe prawdy wiary
  2. bezpośrednie przygotowanie do I spowiedzi i I Komunii św. (8 lat)
  3. dla dzieci w wieku 9—12 lat: Skład Apostolski, Dekalog, sakramenty św., cnoty
  4. dla dzieci w wieku 13—16 lat: Stary i Nowy Testament, Wierzę w Boga (szczegółowy wykład), Dekalog, sakramenty (dla młodzieży)

Zainteresowanych rodziców prosimy o kontakt telefoniczny lub listowny z przeoratem pw. św. Piusa X w Warszawie (na kopercie prosimy o dopisek „Katecheza korespondencyjna”). Można także zgłosić się przez e-mail. Po zgłoszeniu zostanie przesłany formularz zgłoszeniowy.

Co miesiąc dzieciom są przesyłane dwie katechezy z danego poziomu nauczania wraz z arkuszami pytań do katechez. Arkusze te należy wypełnić i przesłać na adres przeoratu. Sprawdzone odpowiedzi do katechez są następnie przesyłane wraz z następnymi katechezami.

Pokrycie kosztów kursu pozostawiamy hojności uczestników. Nasze konto: Fundacja im. O. Damiana de Veuster, ul. Garncarska 32, 04-886 Warszawa, mbank 07 1140 1977 0000 3015 3900 1001.

Strona głównaKapliceKomunikaty duszpasterskieMultimedia„Zawsze Wierni”KontaktKsięgarnia wysyłkowa

Najnowszy numer „Zawsze Wierni”

Co Kościół dał Polsce?

Najnowszy materiał do pobrania

Pokuta w duchu Fatimy

rekolekcje wielkopostne wygłoszone przez o. Tomasza OP

Bractwo Kapłańskie Świętego Piusa X

© 1997—2019 Wydawnictwo Te Deum sp. z o.o.